Mirë se vini! E-Mail: rrkk.albania@gmail.com, Cel: 0694093409 (Rachel Wilson)
Zgjidhni Gjuhën:

Kalendari

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Konferenca Vjetore 2017

04/05/2017 @ 4:00 pm

2,300LEKË

Konferenca 2017- “Përqafo Sfidën”

Përshëndetje miq dhe bashkëpunëtorë në shërbesën e kampeve të krishtera në Shqipëri! Duke shpresuar dhe lutur që po përjetoni bekimet bujare të Perëndisë në jetën dhe shërbesat tuaja dëshirojmë t’iu lajmërojmë për Konferencën Vjetore të Kampeve të Krishtera “Përqafo Sfidën”!

DATAT  |  4-7 Maj 2017
VENDI  |  Qendra Udhëkryq Ersekë
ÇMIMI  |  2,300 lekë

Së shpejti do t’iu dërgojmë më tepër informacion në lidhje me temat e seminareve dhe aktivitet që janë në planifikim e sipër!
Ju inkurajojmë që t’i
shënoni datat në axhendën tuaj ose REGJISTROHUNI TANI për të mos humbur këtë mundësi inkurajimi dhe fuqizimi në shërbesën e kampeve të krishtera!

Bekime
RrKK – Rrjeti i Kampeve të Krishtera Shqipëri

Cel: 0694034181  |  Email: rrkk.albania@gmail.com

Details

Date:
04/05/2017
Time:
4:00 pm
Cost:
2,300LEKË

Organizer

RrKK – Rrjeti i Kampeve të Krishtera
Phone:
0694034181 (Asim Hamza)
Email:
asimalb@yahoo.com

Venue

Kampi Udhëkryq Ersekë
Blloku 4
Erseke, Kolonje 7401 Albania
+ Google Map
Phone:
0694034181