Mirë se vini! E-Mail: rrkk.albania@gmail.com, Cel: 0694093409 (Rachel Wilson)
Zgjidhni Gjuhën:

Kalendari

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Konferenca Vjetore RrKK 2016

13/05/2016 @ 10:00 am - 14/05/2016 @ 4:00 pm

Miq për Perëndinë, Dritë për popullin, Uratë për mëmëdhenë!”

Të dashur miq dhe bashkëpunëtorë!
Dëshirojme t’iu ftojmë në
konferencën vjetore të Rrjetit të Kampeve të Krishtera.
Konferenca do ketë dy nivele paralele. Një për anëtaret e stafit/keshilltarët dhe tjetra për udhëheqësit e kampeve!
Kalofshi një javë të bekuar.
Grupi Organizator
RrKK – Rrjeti i Kampeve të Krishtera


DATAT
13-14 Maj 2016

VENDI
Kompleksi Eden Park

ÇMIMI
I.  I Plotë 2,300 lekë
II. Ditor/3 vakte 1,700 lekë
III.Ditor/2 vakte 1,500 lekë

RREGJISTROHU KËTU

Details

Start:
13/05/2016 @ 10:00 am
End:
14/05/2016 @ 4:00 pm

Organizer

RrKK – Rrjeti i Kampeve të Krishtera
Phone:
0694034181 (Asim Hamza)
Email:
asimalb@yahoo.com

Venue

Kompleksi Eden Park
Daias
Tirana,
+ Google Map
Website:
http://edenpark.al/